Zdjęcia zamieszczane na blogu są własnością jego właścicielki (chyba, że zostało zaznaczone inaczej). Wszelkie kopiowanie lub rozpowszechnianie zdjęć oraz prac przedstawionych na zdjęciach możliwe jedynie za zgodą właścicielki.

poniedziałek, 6 grudnia 2010

Początek

Tak. Właśnie dzisiaj postanowiłam, że zakładam nowego bloga. 
Nowego, choć zapewne podobnego do wielu innych w sieci. A mianowicie zamierzam tutaj pisać o swoich pasjach i zapędach twórczych, tych które przetrwają próbę czasu i tych, które szybko zgasną... bo i tak bywa.
I oczywiście czasem (a może i częściej niż czasem), skrobnę coś o sobie, o mojej codzienności, przemyśleniach, nagłych olśnieniach, planach i zamierzeniach (które niestety najczęściej kończą się na planowaniu i zamierzaniu...).
Przydałoby się to zamienić..., wiem...
Czas pokarze, czy uda mi się to osiągnąć.

O moich pasjach.
Od pewnego czasu (w sumie już dłuższego), ale z przerwami - dziergam, szydełkuję, ciągnie mnie też do szycia, ale póki co z tego wszystkiego to najwolniej mi idzie...
Teraz głównie szydełkuję i chodzę po wszystkich możliwych blogach, podziwiając prace ich autorek, czasem nawet autorów (choć niestety to rzadkość - jeszcze). Poszukuję inspiracji. Na razie tworzę, na bazie prac innych i gotowych wzorów - więc w sumie chyba nie można tego jeszcze nazwać tworzeniem, ale we wszystko co robię staram się też dodać coś od siebie i nigdy to coś nie jest takie samo jak wzór, bo zawsze coś zmienię - specjalnie, albo nieumyślnie ;) - różnie to bywa.

Na razie będzie tyle :), a jutro dodam "dowody" na to, że coś faktycznie "tworzę". 

Pozdrawiam miło i serdecznie, każdą wędrującą osobę, która zechce tu zajrzeć :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz