Zdjęcia zamieszczane na blogu są własnością jego właścicielki (chyba, że zostało zaznaczone inaczej). Wszelkie kopiowanie lub rozpowszechnianie zdjęć oraz prac przedstawionych na zdjęciach możliwe jedynie za zgodą właścicielki.

środa, 12 stycznia 2011

A miało być tak pięknie...

... bo miałam zacząć w końcu prowadzić tego bloga...
Nie wyszło...

Jednak dzisiaj zamierzam to zmienić i zamiar wprowadzić w życie.

Tak więc, nie wiem czy uroczyście, ale niech będzie, że tak, otwieram swojego bloga o moim hobby.
Czyli: dzierganie, szydełkowanie, od niedawna szycie i inne.
Te inne to tak na wszelki wypadek, bo dużo pomysłów i chęci siedzi w mojej głowie, lubię próbować się w nowych rzeczach (to dotyczy raczej "twórczości" własnej, niźli sfery życiowej... niestety :( ).

Prawie codziennie zwiedzam blogi innych osób, które tworzą i nie mogę wyjść z podziwu, bo czasem coś wydaje się być niemożliwe, do zrobienia ręcznie, a jednak ktoś to zrobił. Już pominę fakt, że kiedyś wszystko było wykonywane ręcznie, to dopiero rozwój cywilizacji wpłynął na rozleniwienie części człowieków, którzy poszli na łatwiznę i zastąpili pracę rąk swych, maszynami.
Nie jest to złe oczywiście, teraz żyjemy zbyt szybko, żeby każdy miał na wszystko czas. Choć niektórzy mają ;)

Marzy mi się, by móc kiedyś powiedzieć, że nie przepracowałam ani jednego dnia w swoim życiu, jak głosi pewna sentencja, ja też tak chcę.
Chcę w życiu robić, coś co płynie z głębi mnie, co robię z przyjemnością i potrafię się w tym zatracić bez końca.

Ale wracając do sedna, na początek, aby nie być gołosłowną zamieszczę kilka fotek, tego co do tej pory udało mi się odtworzyć (bo zwykle swoje pracę wykonuję w/g podpatrzonych wzorów, z nadzieją, że w końcu będę miała odwagę pokazywać, to co wymyśliłam sama).

Pierwsze było szydełko:


I powstały takie oto serwetki:


Potem z okazji zbliżających się świąt powstały pewne Aniołki:


A jeszcze później zakochałam się w Tildowych cudeńkach, poniżej moje pierwsze próby...A teraz mix pospolity pt. "Wesoła gromadka" moich różności  ;)Na dzisiaj tyle wybrałam do pokazania co widać.
Obecnie w przygotowaniu serwetka szydełkowa :D.

Pozdrawiam miło odwiedzających ;) i zapraszam częściej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz